O mně - Školy v přírodě - ing. Hana Heligrová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O mně

Narodila jsem se v Jablonci nad Nisou v roce 1978. Po ukončení gymnázia jsem odešla do Prahy, kde jsem studovala na katedře architektury Stavební fakulty ČVUT. Již během vysokoškolských studií jsem nadšenecky působila jako vedoucí dětských oddílů u několika táborových organizací. Po úspěšném absolvování VŠ jsem pracovala jako projektant v soukromém architektonickém ateliéru v Plzni. Tato zkušenost mě po dvou letech dovedla k přesvědčení, že oblast stavebnictví se svými ekonomickými i lidskými problémy není prostředím, ve kterém bych chtěla dále setrvávat.

Rozhodla jsem se profesi architekta opustit a využít svého organizačního talentu. Spolu s partnerem jsme založili veřejně prospěšnou společnost
a začali naplno pořádat tábory pro děti. Během školního roku jsme se věnovali soukromému doučování dětí ve víkendové škole. Výuky
a programové části se skvěle zhostil partner, který je profesí učitel. Mým úkolem byla - nyní již tradičně - organizace chodu věcí. Díky této zkušenosti jsem začala více pronikat do oblasti pedagogiky a dětské rekreace. Působení v této sféře po letech vyústila v profesionální dlouholetou spolupráci s jednou velkou cestovní kanceláří, v níž jsem organizačně a obchodně připravovala veškerý běh školních pobytů, letních i jarních táborů, zahraničních zájezdů a výletů.

Během let jsem si začala všímat, jak se postupně mění požadavky učitelů i rodičů na školní pobyty. Po mnoha rozhovorech s desítkami paní učitelek, jsem se rozhodla založit vlastní zprostředkovatelskou kancelář, která by lépe uspokojila nároky pedagogů na školní pobyty. Paní učitelky a páni učitelé tak u mě mají možnost vybrat si školu v přírodě se službami podle svých představ a cenových možností rodičů. V mé nabídce najdete nejlevnější rekreační střediska i pěkné hotely a penziony - jejich majitele a provozovatele jsem osobně poznala a za jejich služby se mohu zaručit.

Přeji nerušené vybírání a těším se brzy naslyšenou ! 

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky